Béčko napravilo domácí zaváhání a opět zvítězilo

Minulé zaváhání v domácím utkání dokázali hráči B-týmu Vlašimi napravit v utkání na půdě Rejšic. První poločas sice výběr trenéra Toupala prohrál 0:1, ale po změně stran se hostům začalo dařit a byla z toho konečná výhra 2:1.

SK Rejšice – FC Sellier & Bellot Vlašim B 1:2 (1:0)

Statistiky zápasu: Branky: 28. Falta – 57. Cettl, 81. Dušek. ŽK: Binder, Rys – Motyčka.

Sestavy: Vlašim B: Štecher – Matzner, Toupal, Dušek, Skiba, Filip (78. Macháček), Cettl, Motyčka, Petrů (62. Vobecký), Zvára, Habal.

Do zápasu vstoupili aktivněji domácí, ale v úvodních minutách si žádnou velkou příležitost nevypracovali a tak ve dvanácté minutě vybojoval míč na hranici vápna Petrů, přihrál na Duška, který byl sám před Binderem. Ten však jeho ránu dokázal eliminovat. O čtyři minuty později se ke střele odhodlal Matzner a domácí brankář měl velké starosti, aby míč vyrazil na roh. Ve 26. minutě zahrozili také domácí, když z pravé strany centroval Krýda a následná střela Hlaváče skončila na tyči Štecherovy branky. O dvě minuty později se už domácí mohli radovat, když před pokutovým územím ztratil míč Petrů, míč se dostal k Faltovi, jeho první střelu Štecher vyrazil jen před sebe a na dorážku Falty bohužel už vlašimský brankář nestačil – 1:0. Po inkasované brance hosté přidali a přitlačili rejšické před jejich branku, ale vyrovnat se jim do poločasu nepodařilo. Nejblíž k tomu měl Motyčka, který po přihrávce Duška těsně přestřelil domácí branku.

Po přestávce vlašimští pokračovali v tlaku. Nejprve Cettl přihrál na Duška, který postupoval sám na Bindera, ale ten jeho střelu vyrazil na roh. V 57. minutě se hosté vyrovnání konečně dočkali, když Petrů přihrál míč Cettlovi, který si míč potáhl na střed pokutového území a krásnou technickou střelou nedal domácímu brankáři šanci – 1:1. Poté se hra přelévala z jedné strany na druhou, ale rozdílovou branku se nikomu vstřelit nepodařilo, až v 81.min se Vobecký probil do vápna, od brankové čáry odcentroval před branku, kde se nejlépe orientoval Dušek a  prostřelil domácího Bidnera – 1:2. Pět minut před koncem utkání mohlo být vyrovnáno, když po chybě Macháčka se ke střele dostal Falta, ale Štecherovu branku těsně minul a tak se ze zisku tří bodů mohli radovat hráči Vlašimi.