Béčko prohrálo na půdě Kosmonos

Podruhé vyšel B-tým Vlašimi ve svém utkání bodově naprázdno. Tentokrát na půdě týmu Kosmonos inkasovali hráči od bájné hory Blaník hned čtyřikrát. Sami pak v závěru utkání jen kosmeticky upravovali hosté skóre.

Kosmonosy – Vlašim 4:1 (3:0)

Statistiky zápasu:

Branky: 2., 8., a 46. Böhm, 25. Kubelka – 82. Plachý. ŽK: Žižka, Kubelka, Žďánský – Přitasil, Lapáček, Habal. Diváci: 110. Rozhodčí: Hes- Koubek, Vyhnal.

Sestavy: Kosmonosy: Sýkora – Zeman, Hrdlička, Šulc (60. Strouhal), Keszeg, Mariška (81. Žďánský), Böhm (48. Jäger), Karásek, Žižka (70. Mašek), Kubelka, Fabián.

Vlašim: Štecher – Štětina, Přitasil (58. Linhart), Toupal, Plachý, Cettl, Sogbo (46. Lalouček), Vlasák, Vobecký, Lapáček (64. Zvára), Habal.

Domácí měli raketový start do utkání, když se už ve druhé minutě ujali vedení, když špatný výkop Štechera zachytili domácí hráči, kteří prokombinovali vlašimskou obranu a zcela osamocený Böhm už neměl problém otevřít skóre do prázdné branky – 1:0. O tři minuty později mohli vlašimští vyrovnat, když na centr Cettla si naběhl Plachý, ale jeho tečovaný míč brankář domácích chytil. A tak přišel trest na druhé straně, když po přesném přenesení hry na pravou stranu hřiště centroval do vápna Maryška a zcela nehlídaný Böhm zavěsil podruhé – 2:0. V 10. minutě se ke střele dostal Plachý, ale Sýkoru nepřekvapil. V 25. minutě kopali domácí rohový kop, hostující stopeři nedůrazně odvrátili míč jen na velké vápno, přišla střela, která se odrazila ke zcela volnému Karáskovi a ten nezaváhal – 3:0. Domácí se poté zatáhli, nechali hrát vlašimské hráče, ale jejich optická převaha žádnou brankou ani šancí neskončila. Začátek druhého poločasu byl stejný jako ten první, když Plachý chybně rozehrál míč na domácí kopačky a Böhm se řítil sám na Štechera a pohodlně podle hostujícího brankáře zvýšil na 4:0. Hosté poté zvýšili aktivitu, ale odměna přišla až deset minut před koncem, když po krásné kombinační akci Vobecký – Vlasák- Plachý vsítil posledně jmenovaný čestný úspěch vlašimských – 4:1.

Příští utkání sehraje B-tým v sobotu 28. září od 16.00 v areálu Na Lukách, kde hostí Slovan Lysá nad Labem.