Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Béčko rozhodlo o své výhře v úvodu utkání

Deset minut stačilo rezervnímu celku Vlašimi na to, aby si zajistil tři body v domácím utkání proti Mělníku. Vlašimský celek poslal do vedení již ve třetí minutě Motyčka a po deseti minutách hry dal skóre konečnou podobu Rut.

VLAŠIM B – MĚLNÍK 2:0 (2:0)

Branky: 3. Motyčka, 10. Rut. ŽK: Petrů (Vlašim). Diváci: 85. Rozhodčí: Roth - Vlk, Vaňousek.
Vlašim B: Štecher - Plachý (55. Vobecký), Matzner, Toupal, Dušek, Skiba (73. Petrů), Cettl, Motyčka (89. Brýl), Rut, Lapáček, Habal (82. Zvára).
 Mělník: Šanda - Cemper, Šimandl (53. Rypka), Dvorný (62. Škrabal), Pokorný, Bláha, Dohnal, Grabmüller, Šmíd, Mrvík, Vilda.

Domácí vlétli do zápasu jako uragán a po deseti minutách hry vedli už 2:0, když se střelecky prosadili Motyčka a Rut a to ještě Dušek a Plachý své šance promarnili. Poté domácí trochu ubrali na aktivitě a hra se pomalu vyrovnala a zahrozili i hosté, když se k zakončení dostal  Pokorný, ale v koncovce selhal a netrefil Štecherovu branku. Největší šanci hosté měli ve 25. minutě, když po rychlé akci z levé strany střílel Dohnal do tyče, ale bohužel stál v postavení mimo hru a tak vzrušení na hostující střídačce bylo zbytečné. V závěru poločasu postupoval sám na Šandu Dušek, ale míč si špatně zpracoval a hostující brankář mu v pohodě míč sebral.Druhý poločas se odehrál bez větších šancí na obou stranách a tak důležité tři body zůstaly ve Vlašimi. K příštímu zápasu zajíždí „béčko“ v neděli 29. dubna v 17.00 na hřiště Semic.