Bod je málo, smutnil po zápase Havlíček

Nedělní domácí utkání vlašimští fotbalisté zahájili na výbornou, když ve druhé minutě rozjásal tribuny Ladislav Janda, ale hosté dokázali z minima vytěžit maximum a zápas nakonec otočit. Vlašim dokázala ještě zareagovat, ale více než remízu se vybojovat nepodařilo. „Bod je pro nás málo,“ hlesl po skončení utkání trenér Petr Havlíček.

Vlašim přitom nerozehrála utkání špatně a i za stavu 1:1 nic nenasvědčovalo tomu, že by domácí museli dotahovat náskok soupeře. „Většinu utkání jsme měli herní převahu, ale selhali jsme v obranné fázi, když jsme si nepohlídali standardní situaci a rychlé protiútoky soupeře,“ smutnil po konečném hvizdu trenér Petr Havlíček, který pochválil soupeřovi signály. „Signály vyšly soupeři náramně.“

První poločas skončil remízou 1:1 právě po šikovném signálu, který zakončil vyrovnávací brankou Mršič. Do druhého poločasu Vlašim vstoupila opět aktivně a vše vypadalo pouze na to, kdy se domácím podaří vstřelit vedoucí branku. Opak byl ale pravdou, když po rychlém brejku skóroval Musiol a využil tak první střelu na branku svého týmu ve druhém poločase. „Vstupy do obou poločasů jsme měli výborné, ale góly soupeře nás srazily a museli jsme se znova rozjíždět. Takové jednoduché góly prostě nemůžeme dostávat,“ lamentoval Petr Havlíček.

Jeho tým se nyní začíná připravovat na středeční pohárový zápas proti Zlínu, který odehraje Vlašim na domácím stadionu od 15:00. „Pro Vlašim je to zajímavý soupeř a uděláme všechno proto, abychom postoupili,“ říká bojovně vlašimský kouč Petr Havlíček.

Zdroj: Benešovský deník, Pavel Šimáček.