Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Byl to remízový zápas, mrzela těsná porážka Ericha Brabce

První jarní vystoupení mají za sebou hráči Vlašimi, kteří na domácím trávníku podlehli vedoucímu celku soutěže z Českých Budějovic těsně 0:1. Zápas po utkání hodnotili krátce oba trenéři. Zatímco Erich Brabec byl zklamaný z těsné porážky, tak jeho protějšek David Horejš si užíval vítězné euforie. 

„Prohráli jsme těsně 0:1, takže se mi utkání rozhodně nehodnotí lehce,“ uvedl na úvod hned po skončení zápasu vlašimský lodivod Erich Brabec. Jeho tým inkasoval jedinou branku v 15. minutě utkání. Vlašim dokázala chvílemi soupeře potrápit, ale svou kombinací si vylámala zuby na obraně Dynama, která pracovala na výbornou. „Byl to takový remízový zápas, kde se nakonec ukázalo, že České Budějovice mají zkušenější tým a chtějí do ligy,“ hodnotil Brabec.

Vlašimský celek do zápasu vstupoval kvůli zranění zkušeného Jakuba Štochla s nově složenou stoperskou dvojicí Shabanov – Chervak. „Kvůli okolnostem jsme museli zvolit právě tuto stoperskou dvojici. Jednalo se o jejich první ligové utkání a určitě tam byla vidět nervozita, která se projevila i ve hře,“ okomentoval Erich Brabec nasazení dvojice stoperů.

O poznání veseleji bylo po zápase na straně českobudějovické lavičky. „Vlašim byla nepříjemným soupeřem, ale i přes to se nám povedlo vstřelit v prvním poločase branku. Měli jsme tam i další příležitosti, které jsme nedotáhli. Důležité jsou pro nás tři body, které jsou v tomto těžkém utkání zasloužené podle mého názoru,“ hodnotil zápas David Horejš.