Daniel Šmejkal: Jihlava hrála rychle a dynamicky!

Kvůli technickým potížím webu přinášíme hodnocení trenéra Daniela Šmejkala s menším zpožděním. Páteční porážka 1:4 na půdě Vysočiny Jihlava byla podle hodnocení trenéra Daniela Šmejkala především o rychlosti obou týmů. „Jihlava se prezentovala rychlým fotbalem. Naopak my jsme hráli pomalý fotbal,“ hodnotil utkání na pozápasové tiskové konferenci trenér FC Sellier & Bellot Vlašim.

Hodnocení Daniela Šmejkala: „V utkání v Jihlavě nebylo nic moc co hodnotit. Jihlavští hráči byli od první minuty jednoznačně lepší a dokázali nám vstřelit i dvě branky. Následně pak domácí kontrolovali hru. Ve druhém poločase bylo naším cílem vstřelit kontaktní branku, ale místo toho jsme si nepohlídali standardní situaci a ten zápas byl defacto rozhodnutý. Celkově výsledek je jedna věc a druhá je herní projev. Jihlava hrála rychlý a dynamický fotbal. Namísto toho my jsme hráli pomalý fotbal bez rychlých a přímočarých akcí. Jihlava nás tedy přehrála především pohybově a tam máme problémy. Je před námi poslední kolo a potom následuje delší zimní přestávka, kterou musíme využít ke zlepšení, abychom byli konkurenceschopní i týmům jako je Jihlava.“