Domácí zápas se Štěchovicemi nabídl remízu

Den po výhře nad prvoligovou Příbramí nastoupili hráči FC Sellier & Bellot Vlašim v dalším přípravném utkání proti třetiligovému celku ze Štěchovic. Ve večerním utkání se nakonec zrodila remíza 1:1, a to i přes velký tlak Vlašimi v závěru utkání.

FC Sellier & Bellot Vlašim – FK TJ Štěchovice 1:1 (0:0)
V prvním poločase oba celky nepodávaly zrovna oslnivý výkon. Na hřišti bylo k vidění spoustu nepřesnotí a brankáři moc práce neměli. Přesto se diváci branky dočkat mohli, ale nejprve mířili těsně vedle branky hosté a poté se stejně przentovali i domácí fotbalisté.

Ve druhém poločase oba celky prostřídaly a konečně došlo i na branky. Jako první se prosadili hosté, když pokutový kop proměnil Tomáš Pavlík. Domácí se nechtěli nechat zahanbit a snažili se o rychlou rekaci. Nakonec vyzrál na hsotující orbanu po krásné akci Rudolf Reiter a bylo vyrovnáno.

Vlašim se nadechla k závěrečnému tlaku, ale šance Jandy a Vyhnala brankou neskončily. Utkání tak nakonec skončilo remízou 1:1. Další zápas odehraje Vlašim v sobotu na umělé trávě Na Lukách od 11:00 proti Táborsku.