Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Dynamo vyhrálo zaslouženě shodli se trenéři

Utkání třetího kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY mezi Českými Budějovicemi a Vlašim dlouhou dobu vypadalo na bezbrankovou remízu, ale minutu před koncem rozhodl utkání svým gólem zkušený útočník Ivo Táborský. Dynamo bylo na obrovské vlně euforie a hráčům Vlašimi nebylo do zpěvu. „Dynamo bylo lepší a zasloužilo si tři body,“ hlesl po utkání trenér Vlašimi Petr Havlíček. 

Tým od hory Blaník se proti favoritovi z Českých Budějovic, který se nebrání postupovým ambicím, rozehrál partii opatrně a snažil se vycházet ze zabezpečené obrany. Dynamo dlouhou dobu marně dobývalo vlašimskou tvrz a bod byl na blízku. „Mrzí nás to,“ smutnil  po utkání trenér Vlašimi. „Celý zápas jsme vydrželi a nakonec inkasujeme v samotném závěru utkání,“ kroutil hlavou Petr Havlíček a dodal: „Budějovice byly po celý zápas lepším týmem a zaslouženě zvítězily.“

To David Horejš byl o poznání spokojenější. „Chtěl bych hráčům poděkovat za výborný výkon. Od prvních minut jsme byli lepším týmem, šli jsme si za vítězstvím a vytvářeli si i šance. Pro výhru jsme si šli za každou cen a byli jsme v závěru zápasu odměněni,“ uvedl českobudějovický trenér pro klubový web.