Erich Brabec: Ve Znojmě jsme ztratili body

Páteční předehrávka na znojemském stadionu nenašla vítěze a zápas skončil remízou 1:1. Blíže ke třem bodům byla hostující Vlašim, která si dokázala vytvořit řadu šancí, ale bohužel vstřelila jen jednu branku. Na hostující straně tak zavládlo mírné zklamání.

„Myslím, že jsme v tomto utkání ztratili body,“ hodnotil páteční zápas trenér Erich Brabec. Jeho tým odehrál výborný první poločas, ale po změně stran inkasovala  musel dotahovat manko. „Znojmo nás potrestalo prakticky z první střely na bránu za naši nedůslednost,“ zlobil se hostující trenér.

Smolné pro Vlašim bylo především proměňování šancí. „V prvním poločase jsme si vytvořili několik příležitostí, které jsme bohužel nedokázali dotáhnout,“ kroutil hlavou šéf vlašimské lavičky a přiznal, že po vedoucí brance Znojma měl strach. Nakonec však jeho svěřenci dokázali díky zásahu Ondřeje Badochy vyrovnat a rozhodnout mohl Jan Pavlík v největší šanci, ale zastavil jej výtečný brankář Buček.