Čáslav B – Vlašim B 1:2

Čáslav B 1 - 2 Vlašim B
09. 09. 2018 - 17:00

FK Čáslav B – FC Sellier & Bellot Vlašim B 1:2 (0:1)

Zápas začal z obou stran opatrně bez nějakých velkých šancích před oběma brankami. První střelu na branku vyslal domácí Ronovský, ale Šanda si s ní bez problémů poradil. Poté vlašimští začali být aktivnější, ale gólová šance ne a ne přijít. Až dvě minuty před koncem prvního poločasu se po pravé straně prodral do soupeřova pokutového území Toupal, přihrál na zcela volného Motyčku, který bez problémů dostal míč do sítě – 0:1.

Do druhého poločasu provedli domácí tři změny v sestavě a vlašimské zamkli před vlastní brankou a hnali se za vyrovnáním. V 53. minutě trefil Mlynka ranou zpoza vápna břevno Šandovy branky a v 58. minutě se už domácí radovali, když po centru z pravé strany hlavičkoval přesně Hronovský – 1:1. Domácí chtěli zápas otočit, ale vlašimská obrana v čele s vynikajícím Mizerákem odolávala a v 66. minutě se hosté dostali do vedení, když Mizerák prostrčil míč na Cettla, který šel sám na domácího brankáře. Ten dokázal jeho střelu vyrazit jen před sebe a dobíhající Motyčka uklidil míč do branky – 1:2. Domácí se snažili vyrovnat, ale velkou šanci si už do konce zápasu nevypracovali, takže tři body se stěhují do Vlašimi.

Statistiky zápasu:

Branky: 58. Ronovský – 43. a 64. Motyčka. ŽK: Vajgl, Richard, Lebduška – Toupal, Lapáček. ČK: 91. Richard (Čáslav B).

Sestava Vlašimi: Šanda – Toupal, Lapáček, Habal, Mizerák, Filip, Cettl, Petrů, Matzner, Motyčka (89. Macháček), Dušek (46. Dušek).