Divišov – Vlašim B 1:1 – 7:6 po pen.

Statistiky zápasu: 51. Hanuš – 82. Petrů. ŽK: Srb – Petrů, Toupal, Matzner.

Sestavy Divišov: Kopecký – Moravec, Srb, Blažíček, Janovský, Vondrák M., Vondrák J., Pekárek (84. Šmíd), Lehán, Campodonice (59. Rozsypal), Hanuš.

Vlašimi: Císař – Toupal (80. Brýl), Zvára, , Lapáček, Matzner, Skiba, Cettl, Vobecký (69. Zeman), Filip, Dušek, Petrů.

Zápas začal v sychravém počasí zostra, když hned v první minutě se do šance dostal Petrů, ale po přihrávce Filipa minul domácí branku, hned z protiútoku se do zakončení dostal domácí Pekárek, ale mířil také vedle branky. Dále se hrál svižný fotbal. Po devíti minutách hry se ke střele z pravé strany dostal Vondrák, ale trefil jen tyč Císařovy branky. Ve 23. minutě domácí zahrávali volný přímý kop, Vondrákovu střelu přes zeď vyrazil Císař na roh. Vlašimští hrozili z rychlých protiútoků, ale vážněji Kopeckého branku neohrozili.

Druhý poločas začali domácí aktivněji, vlašimští hráči jakoby duchem zůstali ve vyhřáté kabině, což se jim i vymstilo. Ve 46. minutě pronikl do vápna aktivní Vondrák, ale jeho přihrávku pod sebe nikdo z domácích nezachytil. O čtyři minuty později se divišovští již dočkali, když po špatně vhozeném autu vlašimských se k míči dostal Pekárek a průnikovou přihrávkou našel volného Hanuše, který prostřelil Císaře – 1:0. Bohužel hosty inkasovaná branka neprobudila a tak domácí mohli své vedení zvýšit, když v 62. minutě se řítil na Císaře osamocený Pekárek, ale vlašimský brankář své mužstvo podržel a střelu domácího útočníka chytil. Hosté se konečně probudili a začali se tlačit před domácí branku. Nejprve po akci Vobeckého dostal ke střele Petrů, ale jeho střela se od levé tyče odrazila za branku. Vlašimští byli dál aktivnější a osm minut před koncem se dočkali vyrovnání, když Petrů z hranice vápna vymetl šibenici Kopeckého branky – 1:1. V 85. minutě mohl utkání rozhodnout vlašimský Dušek, který se po přihrávce Matznera řítil sám na Kopeckého, který jeho střelu chytil a tak zápas dospěl do penaltového rozstřelu, ve kterém byli šťastnější domácí a připsali si prémiový bod do tabulky.

A co utkání říkal vlašimský trenér Václav Toupal: „V prvním poločase jsme viděli vyrovnané utkání s několika šancemi na obou stranách. Ve druhém poločase nás soupeř přehrával a ze svých šancí jednu proměnil. Poté jsme se dostali do hry a zaslouženě jsme vyrovnali a v závěru jsme mohli vstřelit i vítězný gól, ale myslím si, že remíza odpovídá průběhu hry. V penaltách byli domácí šťastnější a získali druhý bod.“