Hvozdnice – Vlašim B 0:3

Hvozdnice 0 - 3 Vlašim B
26. 10. 2019 - 14:30

HVOZDNICE – VLAŠIM B 0:3 (0:2)

Statistiky zápasu: 10. Blecha, 17. Vobecký, 50. Fotr. ŽK: Kratochvíl – Shabanov, Zvára. Rozhodčí: Sandev – Svoboda, Hlavnička. Diváci: 110.

Sestavy: Hvozdnice: Vašák – Nerad, Rochl (65. Artimovič), Müller (46. Matys), Třešňák, Kratochvíl, Hadosi, Neumann (46. Nejedlý), Obermajer, Tomanec, Voráček (46. Mrhal).

Vlašim: Štecher – Toupal (77. Lalouček), Linhart (73. Filip), Shabanov, Štětina, Vobecký, Sváta, Blecha (62. Zeman), Zvára, Habal, Fotr.

Vlašimští, posíleni o hráče z „áčka“, vstoupili do zápasu velmi aktivně a od začátku byli lepším týmem, který se mohl i radovat ze vstřelené branky. Po deseti minutách hry do pokutového území pronikl Vobecký, přihrál na volného Fotra, jeho střelu Vašák ještě stačil vyrazit, ale na dorážku Blechy už reagovat nestačil – 0:1. V 17. minutě po pravé straně utekl aktivní Štětina, jeho přihrávka pod sebe našla volného kapitána Vobeckého, který prostřelil domácího brankáře – 0:2. O minutu později mohli domácí také skórovat, když po chybné rozehrávce Shabanova střílel z dvaceti metrů Třešňák, ale Štecher jeho tvrdou střelu vyrazil na roh. V 27. minutě se dostal do vlašimské šestnáctky Nerad, kde našel Obermajera, ale jeho střela šla těsně nad branku hostí. Po půlhodině hry se domácí dostali k centru z pravé strany, ale dobrou střelu Obermajera srazil Linhart na roh a tak do šaten se šlo veseleji vlašimským.

Do druhého poločasu domácí poslali na hřiště hned tři nové hráče a mohli snížit, ale na Hadosiho centr nedosáhl Třešňák a ani Obermajer. Míč tak skončil za autovou čarou. O chvíli později tak udeřili hosté potřetí, když po závaru před Vašákovou brankou se míč odrazil k Fotrovi, který skákavou střelou překonal domácího brankáře a protrhl tak svoji střeleckou smůlu. Do konce zápasu měli obě mužstva ještě několik slibných příležitostí, ale ani jedna brankou neskončila a tak tři body zaslouženě putují do Vlašimi.

V sobotu 2. listopadu od 14.00 hostí B-tým Vlašimi na hřišti v areálu Na Lukách mužstvo FC Velim.