Komárov – Vlašim B 5:0

Komárov 5 - 0 Vlašim B
19. 10. 2019 - 10:30

KOMÁROV – VLAŠIM B 5:0 (3:0)

Statistiky zápasu: 29. Baštař, 36. Komínek, 40. Burian, 49. Pužík (z pen.), 83. Mojdl. ŽK: Nový, Kaufman – Shabanov. ČK: 43. Vlasák (Vlašim). Rozhodčí: Stránský – Hes, Vyhnal. Diváci: 216.

Sestavy: Komárov: Grunt D. – Pužík, Baštař, Šubert (77. Grunt A.), Mojdl, Nový (70. Nesnídal), Komínek, Kolář (75. Solar), Burian (59. Hlavatý), Kaufman, Vaníček.

Vlašim: Šanda – Toupal, Lapáček, Shabanov, Zvára (69. Koten), Vobecký, Štětina, Zeman, Filip (57. Pešek), Vlasák, Lalouček.

Domácí od začátku utkání byli lepším týmem a postupem času přitlačili vlašimské před jejich branku. Po jedenácti minutách hry vystřelil z hranice pokutového území Mojdl a trefil tyč Šandovy branky. Tlak domácích neustával a odměnou jim byla situace z 29. minuty, kdy po centru z pravé strany Shabanov odvrátil míč na hranici pokutového území pouze k nohám Baštaře, který střelou k tyči poprvé překonal Šandu. Vlašimští se k ohrožení branky domácích moc nedostávali, za zmínku stojí jen tvrdá střela Vlasáka v 35. minutě, která letěla těsně nad Gruntovu branku. A pak přišla černá pětiminutovka hostů. Nejprve se nepovedl Šandovi odkop od branky, míč skončil na kopačce zcela volného Komínka, který do prázdné branky zvýšil na 2:0. Pět minut před přestávkou Burian obešel Lapáčka, jeho slabá střela prošla pod rukama Šandy do branky – 3:0. Aby toho nebylo málo, tak ve 43. minutě fauloval na půlící čáře Vlasák domácího Mojdla a rozhodčí Stránský mu ukázal rovnou červenou kartu.

Nástup do druhého poločasu opět vyšel lépe domácím, když ve vápně fauloval Štětina domácího Komínka a Pužík z penalty zvýšil na 4:0. Poté se utkání pouze dohrávalo. V samotném závěru utkání přišla další chyba Šandy, když se ve vápně nechal obrat o míč a Mojdl do prázdné branky uzavřel skóre na konečných 5:0.

K dalšímu mistrovskému utkání zajíždí vlašimské béčko na hřiště SK Hvozdnice v sobotu 26. října. Zápas startuje ve 14:30.