Varnsdorf – Vlašim / 0:1 (0:0)

Varnsdorf 0 - 1 Vlašim
09. 10. 2016 - 16:00Varnsdorf

Třetí výhra v řadě, Varnsdorf – Vlašim 0:1

Branky: 75. Vynhal (z pen.). ŽK: Kozma, Daníček, Jakubov - Janda, Nguyen, Frizoni, Reiter, Leiner.. ČK: 74. Kozma - 78. Piško. Rozhodčí: Dresler – Kříž, Vít.
Varnsdorf: Kolář – Beránek, Zbrožek, Neuberg – Knejzlík (86. Zieris), Daníček (C), Rudnytskyy, Richter (83. Dordič), Rys (83. Fotr) – Kozma, Jakubov
Vlašim: Nguyen – Breda, Štochl, Piško, Vondra - Reiter, Kulhánek, Hašek (88. Jícha), Janda (46. Frizoni) - Vyhnal, Nečas (82. Leiner)

První poločas utkání nebyl moc záživný a na první vážnější šanci se čekalo až do 26. minuty. Domácí Kozma se dostal k míči, ale poslal jej pouze do náruče brankáře Nguyena, který byl připraven. Domácím se nedostalo radosti ani po střele Jakubova. Hosté se k vážnějšímu ohrožení soupeřovi branky nedostali.

Šance hostí přišla až v druhém poločase. V 55. minutě se dostal do zakončení střídající Frizoni, jehož pokus sic brankář vyrazil, ale pouze k nohám Nečase. Jeho zakončení však ke smůle středočeského celku, ale Kolář ještě stačil zasáhnout a překazit hostům radost.

Na další akci, která mohla změnit bezbrankový stav, si diváci počkali do 74. minuty. Před domácí brankou byl Hašek, ale míč si dlouho zpracovával a následnou střelu brankář chytil. Změna skóre přišla o minutu později. V pokutovém území fauloval domácí Kozma a nařízený pokutový kop proměnil Pavel Vyhnal – 0:1.

S domácími to vypadalo špatně, ale jiskřičku naděje jim dalo vyloučení vlašimského Piška v 78. minutě. Poměr sil na hřišti byl vyrovnaný, ale skóre se domácím nepovedlo srovnat a Vlašim tak může slavit třetí výhru v řadě.