Vlašim B 4 - 3 Čáslav B
06. 04. 2019 - 15:30

VLAŠIM B – ČÁSLAV B 4:3 (1:1)

Statistiky zápasu:

Branky: 47. a 66. (z pen.) Motyčka, 9. Cettl, 72. Matzner – 21. Dastych, 67. Uher, 84. Vrána. ŽK: Toupal, Cettl – Honc. Diváci: 82. Rozhodčí: Svoboda – Ježek, Cílek.

Sestavy: Vlašim B: Šanda – Plachý (46. Vobecký), Matzner, Chervak (63. Habal), Toupal, Dušek, Skiba, Cettl, Motyčka, Lapáček, Výborný (59. Petrů).

Čáslav B: Skokan – Svoboda (18. Batelka), Hurda, Uher, Zoufalý (53. Honc), Ronovský, Lebduška (75. Gron), Plíhal, Plachý (50. Vrána), Dastych, Pavlík.

Domácí začali zápas aktivně a již po devíti minutách se radovali z úvodní branky, když z pravé strany pronikl do vápna Plachý, přesnou přihrávkou našel před brankou Cettla, který neměl velký problém míč uklidit do sítě – 1:0. Po čtvrt hodině hry mohli domácí zvýšit, když po průniku Motyčky střílel Dušek, brankář jeho střelu vyrazil na tyč a odražený míč pohodlně sebral do svých rukou. V 17. minutě Šanda špatně rozehrál míč, který se dostal k Dastychovi, který krásnou střelou z pětadvaceti metrů trefil šibenici Šandovy branky – 1:1. Vlašimští si mohli vedení vzít na svoji stranu, ale šance Duška, Plachého a střela Výborného brankou neskončily.

Lepší úvod druhého poločasu si domácí nemohli přát, když ve 46. minutě centroval z pravé strany Toupal a Motyčka s přehledem zvýšil na 2:1. V 65. minutě se do vápna probil s míčem Vobecký, byl faulován hostujícím obráncem a z nařízené penalty nedal Motyčka Skokanovi šanci – 3:1. Hned po rozehrání ze středového kruhu se hosté dostali před domácí branku, stopeři Lapáček s Habalem se nedomluvili a Uher mezi nimi proběhl a podle vybíhajícího Šandy snížil na 3:2. V 73. minutě šli domácí opět do dvoubrankového vedení, když se prosadil ve vápně Matzner a zvýšil střelou k tyči na 4:2. Všichni si už mysleli, že utkání skončí pohodovým vítězstvím domácích, ale šest minut před koncem se k míči dostal na pravé straně Vrána a prostřelil Šandu 4:3. Závěr si už domácí pohlídali a mohli tak slavit důležité tři body za vítězství.