19. 08. 2018 - 17:00

FC Sellier & Bellot Vlašim „B“ – SK UNION Čelákovice 4:0 (2:0)

Sestava Vlašimi: Šanda – Habal, Lapáček, Zvára, Marco Tulio, Cettl, Skiba, Blecha, Filip, Petrů, Dušek. Střídali:Brýl, Motyčka, Matzner, Vobecký.

Branky: Dušek z pen., Marco Tulio, Skiba, Blecha.
Do zápasu vstoupili lépe hosté a získali si územní převahu, ale bez velkého efektu. Do žádné vyložené šance se nedostali a tak se začali osmělovat vlašimští. V 25. minutě pronikl po pravé straně do vápna Habal, přihrál na volného Marka Tulia, který z otočky pálil jen do brankáře Bařiny. O deset minut později už bylo na domácí straně veseleji, když se za obranu hostí dostal Dušek, postupoval sám na Bařinu, který ho v pokutovém území při pokusu o kličku stáhl rukama a následovala penalta, kterou sám postižený s přehledem proměnil – 1:0. V samotném závěru poločasu se ke střele dostal aktivní Marco Tulio, brankář hostí míč jen vyrazil před sebe a Marco Tulio pohodlně míč dorazil do sítě – 2:0.

Do druhého poločasu domácí vstoupili tak jak skončili poločas první. V 52. minutě se do vápna prodral opět Marco Tulio, přihrál na volného Skibu, který míč uklidil do sítě – 3:0. V 65. minutě hosté mohli snížit, ale Vlček přebíral přihrávku spoluhráče v ofsajdu, takže jeho branka nemohla platit. Patnáct minut před koncem unikl po pravé straně Dušek, přihrál na vápno na volného Blechu, ale jeho střela skončila těsně vedle hostující branky. Pět minut před konce se Blecha přeci dočkal branky, když prostřeli hostujícího Bařinu a stanovil konečné skóre na 4:0 a tak mohli domácí hráči spolu s věrnými fanoušky slavit první domácí vítězství na vlastním hřišti.

Příští zápas: TJ Sokol Luštěnice – FC Sellir & Bellot Vlašim „B“ v sobotu 25.8.2018 v 17.00.