Vlašim B 5 - 1 Kosoř
16. 11. 2019 - 13:30

VLAŠIM B – KOSOŘ 5:1 (3:1)

Statistiky zápasu:

Branky: 13., 22. a 66. Sváta, 7. Zeman, 50. Vobecký – 45. Slunéčko (z pen.). ŽK: Vlasák – Barna, Piták. Rozhodčí: Roth – Vlk, Vaňousek. Diváci: 75.

Sestavy: Vlašim B: Štecher – Přitasil (46. Filip), Shabanov, Linhart, Sváta, Vlasák (74. Lapáček), Vobecký, Zvára, Habal, Fialka, Zeman (83. Šanda).

Kosoř: Němčanský – Rameš (33. Piták), Skřivánek, Višvader, Vodecký, Barna, Slunéčko, Stejskal, Nehoda, Janoušek, Petržílka.

Vlašimští hráči v posledním utkání podzimní části krajského přeboru šli za vítězstvím od samého začátku zápasu. Již v sedmé minutě poslal výběr trenéra Toupala do vedení Jan Zeman. O pár minut později přidal druhou branku Matěj Sváta. A ve 22. minutě tentýž hráč zvyšoval již na 3:0 pro domácí výběr. Poté se domácí gól stroj zasekl a v poslední minutě prvního poločasu přišlo snížení hostů z pokutového kopu.

Vykřesanou jiskřičku naděje hostům sfoukl po změně stran v 50. minutě Pavel Vobecký, jehož povedená trefa vrátila domácím pohodlný tříbrankový náskok. Domácí hráli ve velké pohodě a v 66. minutě zkompletoval svůj hattrick Matěj Sváta, který tak dal výsledku konečnou podobu. B-tým se tak s podzimní částí soutěže loučí výhrou 5:1.