Vlašim B 0 - 2 Rejšice
04. 05. 2019 - 16:30

VLAŠIM B – REJŠICE 0:2 (0:1)

Statistiky zápasu:

Branky: 2. a 67. Kořínek. ŽK: Toupal – Fingerhut, Krýda, Jon. Diváci: 60. Rozhodčí: Doubrava – Glogar, Šesták.

Sestavy: Vlašim B: Šanda – Matzner, Dušek, Skiba (67. Petrů), Cettl, Motyčka, Rut, Vobecký (80. Zvára), Lapáček, Habal, Toupal.

Rejšice: Jíra – Karela (61. Sameš), Zeman, Kučera, Krýda (75. Hlaváč), Fidrich, Pitloun (46. Jon), Šťastný, Kořínek, Fingerhut (82. Kohl), Jakubec (64. Falta).

Pro domácí začal zápas šokem, když se ve druhé minutě po kolmé přihrávce řítil sám na Šandu hostující Kořínek a chladnokrevně podle brankáře otevřel skóre – 0:1. Domácí poté zvýšili aktivitu a přišpendlili rejšické před vlastní branku, ale vyložené šance Duška, Motyčky, Vobeckého a ani hlavička Lapáčka po rohovém kopu bohužel brankou neskončily. Ve 43. minutě zahrál hostující stoper rukou v pokutovém území, ale píšťalka hlavního rozhodčího zůstala němá, s odůvodněním, že ruku neviděl. A tak se do kabin šlo za stavu 0:1 pro hosty.

Druhý poločas začal stejně jako první, vyloženou šancí Kořínka, ale tentokrát Šanda reflexivně míč vyrazil. Domácí se poté opět tlačili před branku hostí, ale vyloženou šanci si nevypracovali a tak přišel trest, když v 67. minutě se dostal do otevřené obrany domácích opět Kořínek a opět se v koncovce nemýlil – 0:2. Domácí se poté dostali do velkého útlumu a hosté už si vítězství pohlídali a tak sen o prvním místu se opět vlašimským vzdálil.

K příštímu zápasu zajíždí „béčko“ v sobotu 11. května v 17.00 na hřiště vedoucích Kosmonos.