Vlašim B – Semice 1:2

Vlašim B 1 - 2 Semice
29. 09. 2018 - 16:30

FC Sellier & Bellot Vlašim B – SK AFK Semice 1:2 (0:1)

Statistiky zápasu: Branky: 77. Dušek – 32. Rychtařík, 56. Cáska. ŽK: Blažek (Semice).

Sestavy: Vlašim B: Štecher – Toupal, Lapáček (12. Macháček), Zvára, Habal, Matzner (59. Petrů), Badocha, Cettl, Skopec, Fotr, Motyčka (46. Dušek).

Do zápasu vstoupili vlašimští aktivně a už ve druhé minutě pronikl do vápna Badocha, ale na jeho zpětnou přihrávku bohužel nikdo z druhé vlny nenaběhl. Hosté se moc do útoku nehnali a čekali na vlastní polovině, co s nimi domácí provedou. Bylo to o dobývání hostující brány, ale to se domácím moc nevedlo. Hrozili pouze z rohových kopů, ale střela Skopce skončila vedle branky a hlavičku Motyčky vykopl hostující obránce z branky. Ve 32. minutě se osmělili hosté, když po rohovém kopu hlavičkoval zcela osamocený Rychtařík a k údivu všech míč skončil v domácí síti – 0:1.

Po změně stran kolmicí vybídl Badocha Fotra, ale jeho střelu semický brankář vyrazil na roh. V 56. minutě přišla další pohroma pro domácí, kdy po hrubé chybě Štechera pohodlně zvýšil Cáska na 0:2. Domácí zvýšili obrátky, jejich tlak sílil, ale ke snížení skóre to bohužel nevedlo. Dvacet minut před koncem utkání hostující brankář chyboval, k míči se dostal Fotr, ale jeho slabou střelou stačil hostující obránce rukou vyrazit mimo branku. Všichni čekali odpískání penalty, ale podle vyjádření hlavního rozhodčího Pudila, byla ruka v přirozené poloze, takže se kopal pouze rohový kop. O sedm minut později se domácí dočkali snížení po rychlé akci Badocha – Filip – Dušek , když posledně jmenovaný hezkou střelou z hranice vápna překonal Zemánka – 1:2. Víc už vlašimští nestihli a tak se ze tří bodů mohli radovat hosté.