Vlašim B 4 - 0 Úvaly
19. 05. 2019 - 17:00

VLAŠIM B – ÚVALY 4:0 (3:0)

Statistiky zápasu:

Branky: 19., 37. a 40. Selemani, 51. Badocha. ŽK: Cettl, Lapáček – Hořínek, Vít. Diváci: 84. Rozhodčí: Suchý – Nehasil, Hron.

Sestavy: Vlašim B: Štecher – Shabanov, Badocha (60. Matzner), Toupal (46. Rut), Plachý, Novotný (56. Dušek), Cettl, Vobecký (67. Motyčka), Lapáček (46. Zvára), Selemani, Vobecký.

Úvaly: Tarr – Hořínek, Křelina, Daníček, Benčič (71. Balogh), Kulaj (77. Šindelář), Lokša, Novák, Kalafut, Vít, Pik (60. Kadlec).

Vlašimské béčko posílené o pět hráčů z A-týmu hned od začátku zatlačilo hosty před jejich branku, ale gólově se domácí nemohli prosadit. Až po sedmnácti minutách hry se k centru z pravé strany dostal Vobecký, míč posadil přesně na hlavu Selemaniho, který v pohodě otevřel skóre – 1:0. Hosté mohli vyrovnat o chvíli později, když se ke střele z hranice pokutového území dostal Pik, ale Štecher si s jeho tvrdou střelou poradil. Rozhodnutí přišlo mezi 37. a 40. minutou, když nejdříve centroval zprava Toupal a Selemani se hlavou opět nemýlil – 2:0 a o pár chvil později z levé strany pronikl do vápna Plachý, po jehož přihrávce završil Selemani hattrick – 3:0. V poslední minutě byl ve vápně faulován Habal, ale nařízenou penaltu lajdácky zahodil Cettl, když jeho  střelu brankář hostí v pohodě vyrazil.

Druhý poločas začal stejně jako ten první, aktivní hrou domácích. V 51. minutě se dostal do pokutového území Habal, přesně přihrál na Selemaniho, který sklepl pod sebe na Badochu, který krásně obstřelil brankáře Tarra – 4:0. Hosté mohli zkorigovat výsledek, ale trestný kop z dvaceti metrů Novákovi krásně chytil domácí Štecher. A tak povinné tři body zůstaly ve Vlašimi.

Příští zápas sehraje „béčko“ v neděli 26. května od 17.00 na hřišti v areálu Na Lukách, kde přivítá mužstvo Jawy Divišov.