Vlašim B – Záryby B 4:0

Vlašim B 4 - 0 Záryby
15. 09. 2018 - 14:00

FC Sellier & Bellot Vlašim B – TJ Záryby 4:0 (1:0)

Branky: 7. Habal, 77. Blecha, 82. Cettl. 88. Dušek. ŽK: Cettl – Šašek, Valentin.

Sestava Vlašimi: Bačkovský – Skiba (55. Dušek), Zvára, Habal, Pavlík, Matzner, Cettl, Blecha, Filip :81. Macháček), Selemani, Motyčka (67. Petrů).

Domácí, posíleni o čtyři hráče z „A“ týmu, vstoupili do utkání aktivně a už v první minutě se protáhl do vápna Selemani, přihrál na Motyčku, který jen těsně minul branku hostí. Domácí tlak pokračoval, v sedmé minutě přišel faul na Blechu, který sám rozehrál trestný kop a míč posadil přesně na hlavu Habala, který na zadní tyč usměrnil míč do sítě – 1:0. A to bylo na dlouhou dobu ze strany domácích vše. Zatáhli se před vlastní branku a nechali kombinovat soupeře, který si žádnou velkou šanci taky nevypracoval až na střelu mladého Reisingera, který z levé strany tvrdě vystřelil, ale Bačkovský byl na místě a střelu zneškodnil. Domácí se snažili o rychlé kontry, ale bohužel žádný nedotáhli do konce a tak se šlo do kabin za jednobrankového vedení vlašimských.

Druhý poločas začal stejně jako skončil ten první, hosté se snažili dostat před vlašimskou branku, ale domácí obrana odolávala, takže hostům nezbývalo nic jiného než střílet z dálky, ale s jejich pokusy si poradil v pohodě chytající Bačkovský. Domácí prostřídali sestavu, když na hřiště přišli Dušek a Petrů a na jejich hře to bylo hned znát. Začali hosty přehrávat a v posledních patnácti minutách to potvrdili i brankově. V 77. minutě se do vápna prodral Selemani, přihrál pod sebe na velké vápno na Blechu, který podstřelil hostujícího Šulce – 2:0. V 80. minutě se po střele Pavlíka dostal k dorážce Cettl a zvýšil s přehledem na 3:0 a v poslední minutě rozebrali domácí obranu Záryb ještě jednou a osamocený Dušek zarvšil skóre na konečných 4:0 a tak domácí mohli slavit další domácí vítězství.