Třinec – Vlašim / 1:3 (1:0)

Třinec 1 - 3 Vlašim
22. 10. 2016 - 10:15Třinec

Rytíři jsou k nezastavení! Třinec – Vlašim 1:3

Branky: 6. a 63. Nečas, 48. Vyhnal. ŽK: Avdič, Čelůstka - Piško, Kavka,Vyhnal. ČK: 80. Ižvolt (TRI)
Třinec: Paleček – Hloch, Reintam, Avdić (54. Bedecs), Stříž – Joukl, M. Čelůstka (75. Teplý), Motyčka (C), Janoščín (54. Ižvolt) – Malcharek, Dedič
Vlašim: Nguyen – Breda (C), Kavka, Piško, Vondra – Reiter, Hašek, Kulhánek, Frizoni (77. Janda) – Nečas (85. Kučera), Vyhnal (82. Jícha)

Vlašimi se opět dařilo a dokázala naplno bodovat i popáté v řadě. Tentokrát si svěřenci trenéra Haška došlápli na Třinec, který na jeho vlastním hřišti porazili 3:1. Cestu za výhrou nastartoval již v šesté minutě utkání Jakub Nečas, který využil nedorozumění v domácí obraně. Snad ještě v euforii však hostí nechali domácí celek vyrovnat. Hned v 7. minutě totiž dostal míč za záda Nguyena Joukl a vylo srovnáno.

V další fázi prvního poločasu zajímavých šancí výrazně ubylo. Nejblíže ke vstřelení další branky byli hosté, ale Jakub Nečas nastřelil sám před brankou břevno. To mohlo hosty mrzet, když se Reintam pokusil o nůžky. Naštěstí pro Vlašim míč skončil mimo branku.

Druhou polovinu zápasu odstartovali úspěšně hosté. Ve 48. minutě poslal rohový kop do vápna Frizoni, Vondra přizvedl míč a Pavel Vyhnal jej uklidil do sítě – 1:2. Vlašim byla na koni a další šanci po rohu měl Kavka, ale ten zamířil vedle. Střelecké kopačky obul pro tento zápas Jakub Nečas, který v 63. minutě unikl všem obráncům a své sólo zakončil přesnou ranou do sítě – 1:3.

Tato akce definitivně otřásla domácím celkem a Vlašim si připsala na své konto i další zajímavé šance, al brankou již žádná z akcí neskončila. To však Vlašim nemrzelo a popáté v řadě si mohli blaničtí rytíři v šatně užívat vítězného pokřiku.