Vlašim – Třinec 0:3

FC SELLIER & BELLOT VLAŠIM a.s. Vlašim 0 - 3 Třinec
08. 05. 2019 - 17:00

VLAŠIM – TŘINEC 0:3 (0:1)

Branky: 3. Janošík, 59. Weber, 66. Dedič. ŽK: Bez karet. Diváci: 520. Rozhodčí: Petřík - Fišer, Pfeifer.

Vlašim: Bačkovský – Pavlík, Šabanov (67. Skopec), Červak, Mizerák – Plachý (58. Novotný), Fortelný, P. Výborný (46. Janda), Blecha – Fotr, Dao.

Třinec: Adamuška – Ilko, Bedecs, Šuľa, Janoščín – Dedič, Janošík (80. Cienciala), R. Vaněk I., Weber – Omasta (71. Buchvaldek), Arroyo (46. Samiec).

Středeční zápas nezačal pro vlašimské barvy zrovna ideálně. Už ve druhé minutě se před Bačkovského dostal Janošík a překonal domácího brankáře. Domácí se snažili najít rychlou odpověď na zásah hostů. Hned v páté minutě se hnal sám na branku Dao, ale míč dokázal dostat dříve pod kontrolu Adamuška. Další šanci vlašimských barev měl na kopačce Oskar Fotr, ale domácí kanonýr svou dělovku neumístil mezi tři tyče.

Domácí byli i v dalším průběhu prvního poločasu aktivnější, ale Fortelného ránu zablokovali obránci a před Fotrem míč opět získal vyběhnuvší Adamuška. Hostující brankář byl úspěšný i proti Plachému, který se snažil dostihnout přihrávku a vystřelit. I hosté se mohli dočkat úspěchu, ale Janoščín z úhlu neuspěl a Bačkovský si připsal dobrý zákrok.

Pokud někdo doufal v úžasnou stíhací jízdu, mohl si zpočátku myslet, že se domácím povede vyrovnat, popřípadě zápas otočit. Ovšem dva rohové kopy domácím nevyšly podle představ a tak mohli hrát hosté. Díky nedůrazu domácích se do šance dostal Tomáš Weber a svým gólem navýšil náskok Třince.

Domácí se snažili o rychlou odpověď, ale střídající Novotný na zadní tyči těsně nedosáhl na míč. Vlašim tato šance opět mrzela, kdy špatnou rozehrávku vystihl Janošík a okolo vyběhnuvšího Bačkovského přihrál na Reného Dediče, který do prázdné branky rozhodl o vítězi zápasu.

Vlašimští hráči se nadále snažili alespoň korigovat výsledek, ale Novotného akce gólem neskončila a Skopcova rána se nevešla mimo tři tyče. Utkání tedy skončilo porážkou Vlašimi 0:3.