Branky: 39. a 84. Hašek, 59. Hadaščok, 79. Kučera - 47. Mišinský.. Diváci: 395
Vlašim: Nguyen – Piško, Wiesner, J. Štochl, Tusjak – Reiter (87. Milan Kadlec), Kulhánek, Hašek, Kučera – Hadaščok (80. Tarczal), Vyhnal (61. Jeslínek)
Vítkovice: Květon – Cverna, Matěj (46. Fiala), Hruzík, Texl (76. Juřena) – Vaněk, Prajza, Mikula, Gebert – Mišinský, M. Kovařík (46. Szotkowski).

Vlašim si připisuje další výhru!

Vlašim vstupovala do zápasu jako favorit a svou roli naplňovala větší aktivitou, ale dlouhou dobu nepřicházely šance. Hosté se dostali k několika zajímavým standardním situacím, ale zakončení hostí končilo většinou vysoko nad brankou. Na první vážnější akci se čekalo až do 39. minuty, kdy se před vápnem objevil Filip Hašek a dokázal svou střelou rozjásat domácí fanoušky.

Hosté postupně dostávali vlašimskou branku lépe do zaměřovače a tečovanou střelu Nguyen chytil. Těsně před koncem prvního poločas mohlo být vyrovnáno, když se po přímém kopu ozvalo cinknutí tyče! To předznamenávalo to, co přijde po přestávce.

Domácí se ještě zřejmě nacházeli v kabině, když se hosté dostali před vápno a odražený míč dokázal poslat do sítě Mišinský. Vlašim byla jako opařená a chvíli trvalo než se svěřenci trenéra Havlíčka dokázali dostat zpět do zápasu. V 59. minutě ukázal jednoduchost fotbalu Rudolf Reiter, který poslal do vápna centr a Vojtěch Hadaščok se dokázal do centru vložit a poslat míč do sítě.

Vlašim tedy měla zpět své vedení a mohla mít na svých kopačkách více klidu. Zvýšit vedení svého celku mohl Jiří Jeslínek, který dokázal tvrdě vypálit, ale brankář Květoň byl na svém místě včas. Vlašim kontrolovala svůj náskok, který dokázal jedenáct minut před koncem navýšit Adam Kučera po přihrávce Reitera.

Třetí branka definitivně sebrala vítkovickým vítr z plachet a domácí mohli hrát uvolněně, což dokázal Filip Hašek, který po rychlém sprintu dokázal přehodit vyběhnuvšího Květoně a bylo to 4:1. Vlašim tak opět dokázala vytěžit tři body a upevnit svou pozici na čtvrtém místě tabulky.

K dalšímu zápasu bude tým vedený Petrem Havlíčkem cestovat ve čtvrtek, kdy je na programu dohrávka odloženého utkání v Českých Budějovicích. Výkop je v jihočeské metropoli stanoven na 17:00.