Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Generálku na jaro odehraje Vlašim zítra proti Velvarům

Poslední přípravný zápas odehrají v rámci zimní přípravy fotbalisté FC Sellier & Bellot Vlašim. Výběr trenéra Ericha Brabce se v sobotu 23. února ve sportovním areálu Na Lukách od 14:00 střetne s třetiligovým týmem FC Slovan Velvary.  

FC Sellier & Bellot Vlašim prošel v zimní přípravě několika zápasy, ve kterých ukázal různé výsledky i výkony. Začátek období zastihl hráče v dobré formě a i přes porážku v utkání s Příbramí tým dokázal herně soupeře přehrávat. Postupem času se však rozrostla marodka v aktuálně osmém týmu druholigové soutěže a tréninková zátěž rozložená mezi menší počet hráčů měla za příčinu vysoký stupeň únavy, což se promítlo i do některých zápasů. S blížícím se posledním přípravným zápasem se marodka postupně vyprazdňuje. „Kluci už se připravují individuálně a postupně se budou zapojovat do tréninkového procesu s týmem,“ uvedl na začátku týdne trenér Erich Brabec.

Právě na počátku týdne se vedení Vlašimi dohodlo s pražskou Spartou na hostování útočníka Ondřeje Novotného a obránce Vadyma Chervaka. Ve středu tým odehrál přípravné utkání s dorostem Sparty a dokázal zvítězit 3:1 po brankách Blechy, Fortelného a Výborného.

FC Slovan Velvary je nováčkem letošního ročníku FORTUNA ČFL a po podzimní části se nachází na devátém místě tabulky s pětadvaceti body. V právě probíhající zimní přípravě výběr trenéra Pavla Janečka odehrál celkem šest zápasů s bilancí dvou výher (Kolín 3:1, Brandýs 6:0) a čtyř porážek (Ústí n. Labem 1:2, Č. Budějovice 0:2, Aritma Praha 1:2, Č. Brod 0:1).

Sobotní utkání mezi FC Sellier & Bellot Vlašim a FC Slovan Velvary budete moci sledovat od 14:00 nejen na vlastní oči ve Sportovním areálu Na Lukách, ale i ze svých domovů na www.onlajny.com, kde bude k dispozici textový online přenos zachycující nejdůležitejší momenty zápasů.