Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Hráli jsme jak děti na pouti, zlobil se trenér Mašek

Nepovedenou generálku na druholigové boje mají za sebou fotbalisté Vlašimi, kteří doma podlehli třetiligovému Benešovu 2:3. “Nebylo to dobré. Hráli jsme jak děti na pouti,” zlobil se po utkání trenér Mašek. 

Každý s fanoušků přitom očekával jasnou záležitost především poté, co Vlašim po povedeném výkonu remizovala minulý týden s prvoligovou Příbramí. “V Příbrami jsme hráli v určité sestavě, kdy někteří hráči odehráli celé utkání a jiní šedesát minut. Chtěli jsme tedy sestavu ještě trochu protočit. Navíc se k nám nově připojil Dan Mareček a Alexander Jakubov, které jsem já ve hře ještě neviděl a potřeboval je vidět,” uvedl na úvod rozhovoru trenér Vlašimi Michal Mašek.

Samotný zápas sice přinesl v prvním poločase řadu šancí Vlašimi, ale i soupeř se dokázal dostávat do zakončení a trestat. “Samozřejmě mě utkání zklamalo. Hlavně první poločas byl z naší strany neorganizovaný. I přes to jsme si vytvořili tři gólové šance, ale soupeř nás potom potrestal z brejků, které jsme mu nabídli zbytečným otevíráním naší hry. Zkrátka jsme hráli jak děti někde na pouti a nelíbilo se mi to,” zlobil se na své svěřence Mašek. 

Právě jeho tým za týden vyběhne k prvnímu utkání na domácí půdě v rámci FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. “Je určitě spousta věcí, které musíme do zápasu proti Brnu zlepšit a s tímto výkonem bychom neměli šanci. Sestavu jsem v hlavě měl, ale po dnešním utkání jsem opět na vážkách. Nyní musíme vše vyřešit s chladnou hlavou a postavit sestavu, která se popere o vítězství,” uzavřel lodivod Vlašimi.