Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Hrdina Vodháněl: Je to skvělý pocit!

V nedělním utkání 27. kola Fortuna národní ligy mezi Vlašimí a Znojmem se domácí záložník Jan Vodháněl stal hrdinou zápasu. Šikovný záložní svými dvěma brankami dokázal pro Vlašim vystřelit tři body. Zaslouženě si po utkání užíval obětí všech svých spoluhráčů. “Byl to skvělý pocit,” usmíval se Jan Vodháněl.

Po rohovém kopu v prvním poločase překonal brankáře Veselého a rozjásal fanoušky poprvé. Ovšem soupeř dokázal zareagovat a do přestávky mohl dokonce zápas otočit. “První poločas nebyl podle našich představ a o poločasové přestávce jsme si k tomu něco řekli a do druhého poločasu vstoupili lépe,” hodnotil utkání vlašimský záložník, jehož spoluhráči se dostávali ve druhém dějství více do šancí, ale ne a ne je proměnit. “Celý zápas jsem šli za vítězstvím a věřili až do poslední chvíle,” uvedl Vodháněl, jehož vůle po výhře se ukázala jako nejsilnější.

Psala se první minuta nastavení zápasu a na ukazateli skóre stále svítil stav 1:1. Míč si převzal před vápnem Jan Vodháněl a svou střelou rozhodl o výhře Vlašimi. “Vybavuji si, že jsme získal míč na půlce a poté mi ho Dao vrátil před vápnem a já to naštěstí trefil na zadní tyč,” usmíval se střelec rozhodující branky, který byl ihned v obležení svých spoluhráčů a po konci zápasu přijímal gratulace od všech. “Byl to skvělý pocit a velice důležité vítězství,” uculoval se Vodháněl a dodal: “Jsem rád, že jsme utkání zvládli, protože to nebylo vůbec lehké.”