Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Konečně se k nám přiklonilo štěstí, radoval se po utkání Petr Havlíček

Remízový stav na ukazateli skóre a bleskově se blížící konec zápasu! Tyto dva aspekty dělaly nejen fanouškům, ale i realizačnímu týmu velké vrásky na čele. Vlašim byla blízko další bodové ztráty na domácí půdě, ale nakonec z poslední akce zápasu vystřelil tři body Jan Vodháněl. “Jsem šťastný, že se nám povedlo zvítězit a konečně štěstí stálo i při nás. Za druhý poločas jsme si to zasloužili,” radoval se po výhře Petr Havlíček.

Strhující fotbalová podívaná na stadionu v Kollárově ulici v prvním poločase nedělního utkání rozhodně k vidění nebyla a i když šli domácí do vedení, tak znojemský celek působil nebezpečněji. “V prvním poločase jsme nehráli dobře,” zlobil se trenér domácího celku Petr Havlíček. “V naší hře byla nervozita a s tím spojené nepřesnosti. Naší malou aktivitou v defenzivě jsme navíc pouštěli soupeře do šancí,” nebyl spokojen s prvním poločasem Petr Havlíček, který tak v kabině o poločasové přestávce hráčům musel určité věci vysvětlit.

“Během přestávky jsme si s hráči vysvětlili vše potřebné,” nebyl konkrétní vlašimský lodivod k dění v kabině. Ovšem rozmluva zřejmě zabrala na výbornou. Domácí se dostávali častěji za polovinu hřiště a ohrožovali branku Veselého. “Ve druhém poločase jsme už hráli lépe. Ne ideálně, ale náš výkon se zlepšil,” pronesl šéf vlašimské lavičky, který sledoval sérii šancí svého týmu. “Šancí jsme si vytvořili hned několik, ale ani jedna neskončila gólem,” smutnil Havlíček, který v závěru utkání sledoval i nebezpečí ze strany Znojma. “Soupeř nás dvakrát přečíslil na křídlech, ale ve vápně panoval Kuba Štochl a obě situace zvládl,” ulevilo se Havlíčkovi, který po konečném hvizdu mohl přeci jen slavit tři body. “Nakonec se nám podařilo vstřelit branku v devadesáté minutě, na kterou již soupeř nemohl reagovat,” usmíval se trenér vítězného celku.