Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Krutý výsledek pro Vlašim, litoval soupeře domácí trenér

Páteční utkání mezi Hradcem Králové a Vlašimí nabídlo divákům zajímavou podívanou. Vlašim se na půdě favorizovaného Hradce prezentovala aktivně a šla dokonce do vedení. Nakonec však neuhlídala domácí střelce a podlehla svému soupeři 1:2. „Prohrát si Vlašim nezasloužila,“ prohlásil po skončení utkání hradecký trenér Karel Havlíček v rozhovoru pro regionální deník. 

Vlašim hrála proti svému soupeři aktivně a zaslouženě se dostala i do vedení, když se trefil Filip Hašek. Hradec tak musel udělat pár změn ve své hře a z toho pramenil obrat. „Byl to náš nejlepší soupeř a nezasloužil si tady prohrát. Výsledek je pro něj až krutý. Hlavně ke konci nás ale podržel brankář Ottmar,“ smekl před soupeřem hradecký trenér. 

Velké zklamání zavládlo ve vlašimském táboře. „Minimálně do 55. minuty jsme předváděli dobrý výkon, jenže po vstřelené brance se nám nepovedlo v útočné fázi zklidnit hru,“ mrzelo trenéra Vlašimi Petra Havlíčka. Zejména jej musela mrzet závěrečná desetiminutovka, kdy jeho tým neuhlídal Žondru, který po rohovém kopu rozhodl o výsledku zápasu. „Tah s jeho nasazením byl rozhodující, protože domácí museli něco změnit a tenhle hráč je silný ve vzdušných soubojích. Balony na na něj propadávaly a my nebyli schopní je dohrát,“ dodal po utkání trenér Vlašimi. 

zdroj: Regionální deník, Jiří Fejgl.