Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Neděle hracím dnem, zaměstanci Sellier & Bellot výhodně na fotbal!

Vedení a marketingové oddělení klubu v létě rozhodně nezáhálí. Dalšími novinkami, které vám představujeme je změna hracího dne. Od nové sezóny se na Fortuna národní ligu bude ve Vlašimi chodit v neděli! Další novinkou je zvýhodnění vstupenek na domácí zápasy pro zaměstnance firmy Sellier & Bellot. 

Vlašim novou sezónu zahajuje právě na domácí půdě, takže první domácí zápas je na programu v neděli 30. července od 17:00 proti Sokolovu a o týden později vlašimští hráči opět doma přivítají České Budějovice. Hracím dnem je tedy ustanovena neděle! Kompletní rozpis všech podzimních utkání přineseme v nadcházejících dnech.

Marketingové odělení ve spolupráci s vedením klubu dále rozhodlo, že zaměstnanci firmy Sellier & Bellot budou na domácí zápasy moci chodit za symbolickou jednu korunu! Na pokladně před utkáním bude stačit předložit firemní průkaz. Při schůzce klubového představenstva se také rozhodlo, že ostatní ceny vstupenek zůstanou beze změn! Tedy 50Kč nekrytá tribuna a 60Kč tribuna krytá.

„Chceme, aby lidé na fotbal ve Vlašimi chodili ve větším počtu, takže rozhodně nepůjdeme cestou zdražování vstupného. Uvidíme, co nám přinese změna hracího dne a další věci, které pro naše fanoušky připravujeme. Osobně doufám, že si lidé najdou cestu na náš stadion v hojnějším počtu,“ říká Ondřej Průcha z marketingového oddělení klubu o novinkách.

Do prodeje jsou také puštěny pemanentní vstupenky pro celou nadcházející sezónu. Jejich cena je 600Kč a pro členy oddílu je k mání za 500Kč.