Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Nová provozně-správní budova otevřena!

Město Vlašim ve spolupráci s fotbalovým klubem opět zvelebilo část fotbalového svatostánku. Stadion v Kollárově ulici od nynějška zdobí nově otevřená provozně-správní budova, ve které má své místo kromě nového kamerového a monitorovacího systému i tiskové středisko.

Dlouhé měsíce budování jsou u konce. Počínaje pátečním dnem klub nově postavenou budovu uvedl do provozu. “Jedná se o další krok zvelebení našeho stadionu. Kromě dobudování nových a lépe vyhlížejících míst k sezení před vinárnou Gól je tato budova dalším krokem kupředu,” uvedl k otevření nové budovy klub ve svém prohlášení.

V budově budou mít své místo během zápasu například příslušníci Policie ČR, kteří zde budou pomocí kamerového systému monitorovat celý stadion. “Celý monitorovací systém, který byl uveden nedávno do provozu zde má své místo a své centrum,” uvedl sekretář klubu Jaroslav Svoboda při otevření budovy.

Otevřením nové stavby klub získal velmi dobré prostory pro svou činnost a posunul se o další krok směrem dopředu. “Kromě nové budovy a sezení nyní pracujeme na zbudování parkoviště a umožnění průchodu mezi ulicemi Kollárova, Longenova a Zahradní. Z toho důvodu bude hřiště s umělým povrchem zmenšeno,” prozradilo klubové vedení další kroky, které povedou ke zkvalitnění vlašimského fotbalového stadionu.