O výhru nad Duklou Vlašim přišla v závěru!

Druhé přípravné utkání mají za sebou fotbalisté Vlašimi. Dnes dvě hodiny po poledni nastoupil výběr trenéra Martina Haška na pražském Vyšehradě proti prvoligové Dukle. Středočeský celek si vedl dobře a v úvodu druhého poločasu vedl dokonce 1:0, ale o výhru přišel v závěrečné desetiminutovce.

FC Sellier & Bellot Vlašim – FK Dukla Praha 1:3 (0:0)

Odpolední zápas na UMT Vyšehrad nabídl přítomným divákům v celku zajímavou podívanou. Pražská Dukla byla aktivnějším celkem a první šance patřila právě Dukle. Juroška v nadějné pozici však napálil míč mimo tři tyče. Vlašim odolávala větší aktivitě soupeře a čekala na svou šanci. Ta přišla ve 36. minutě, kdy Dukla propadla v obraně a na bránu postupujícího Jeslínka musel zastavit až brankář Rada. Vlašim vycítila šanci a netrvalo dlouho a mohlo to být 1:0. Na centr si naskočil Hadaščok a po jeho pokusu se otřásla branková konstrukce.

Co se nepovedlo vlašimskému útočníkovi před poločasovou přestávkou, tak se povedlo v 51. minutě. Po autovém vhazování se Hadaščok ve vápně zorientoval nejlépe jak mohl a poslal Vlašim do vedení. Dukla následně přidala na obrátkách a snažila se o vyrovnání, ale Vlašim byla v obraně pozorná. Nakonec však obrana rytířů z Vlašimi neodolala a v 80. minutě vyrovnal Bao.

Zareagovat mohl útočník Jan Jícha, ale jeho šanci dokázal eliminovat brankář Hruška. Tohle Vlašim hosně mrzelo, a to zejména když Dukla dvěma slepenými góly v závěru otočila vývoj utkání ve svůj prospěch.

Statistiky zápasu:

Branky: 51. Hadaščok – 80. a 88. Bao, 89. Bezpalec

Sestavy: Vlašim: Giang – Wiesner, Kostl, Kulhánek, Breda, Hašek, Janda, Jeslínek, Tusjak, Štochl, Hadaščok. Střídali: Nguyen – Vrána, Jíra, Kadlec, Jícha, Reiter, Tarczal.

FK Dukla Praha: 1. poločas: Rada – Brejcha, Juroška, Bilovský, D. Tetour, Holenda, Kušnír, Smejkal, Šimůnek, Olayinka, Podaný. 2. poločas: Hruška – Bao, M. Hanousek, Považanec, Demeter. Preisler, Emmanuel, Vopat, Miloševič, Štětina, Bezpalec.