Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Osmé místo ve finálovém turnaji pro U12!

Ve dnech 19. až 20. května se mladí fotbalisté U12 FC Sellier & Bellot Vlašim zůčastnili finálového turnaje Ondrášovka Cup pořádaném ve Vysokém Mýtě. Tohoto finálového turnaje se zúčastnilo 24 týmů z celé ČR.

Účastnické týmy musely projít v průběhu sezóny předkvalifikačními a následně kvalifikačními turnaji. Už z tohoto pohledu se jednalo o velký úspěch pro náš tým. Turnaj byl rozdělen do čtyř skupin po šesti týmech. Naši kluci ve skupině B postupně porazili Vysočinu Jihlava 2:1, Spartu Praha 1:0, Mladou Boleslav 1:0, Motorlet Praha 2:0 a nestačili pouze na Meteor Praha, kterému podlehli 1:2. Se ziskem dvanácti bodů, jsme díky lepšímu vzájemnému utkání se Spartou Praha postoupili z prvního místa do zlaté skupiny.

Do zlaté skupiny jsme si přenášeli vítězství se Spartou Praha. Po výsledcích 1:2 se Slavií Praha, 2:4 se Zbrojovkou Brno, 0:2 s Bohemians Praha, 1:3 s Opavou, 0:3 s Hradcem Králové a  0:3 s Českými Budějovicemi, jsme se celkově umístili na osmém místě z celkového počtu 24 týmů.

Na tomto úspěchu se podílelo všech 16 hráčů: Mikuláš Čížek, Pavel Tomčala, Vojtěch Čičatka, Matěj Liška, Ondřej Máca, Jakub Pešek, Jiří Filip, Adam Růžička, Tomáš Benda, Jan Franěk, Jonáš Zavadil, Viktor Liška, Daniel Jadamus, Dominik Kudrna, Matěj Rosenvald, Tomáš Zelenka.

Veliké díky patří i fanklubu rodičů, prarodičů a sourozenců, kteří ve velkém počtu po celý turnaj podporovali svoje hráče.


Milan Knížek, trenér