Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Penalta hráče Vlašimi hodně nazlobila!

Prohrát 0:1 gólem z 80, minuty zápas je velmi smolné a navíc, když soupeř jedinou branku vstřelí z pokutového kopu. To je scénář, který patří mezi ty málo oblíbené. Hráči Vlašimi si jej vyzkoušeli v utkání na půdě Táborska. Po odpískání pokutového kopu navíc hosté cítili velkou křivku. 

„Já to na šedesát metrů nedovedu posoudit, ale hráči říkali, že to žádná penalta nebyla a z naší strany se o faul nejednalo,“ zlobil se po utkání asistent trenéra Miloslav Brožek, který hráče pochválil. „Hráli jsme sedmý zápas ve třech týdnech a nebyli jsme v dobré kondici a kompletní. Hráče, kteří nastoupili, ale musíme pochválit za odvedený maximální výkon. To co se děje na hřišti za jiné okolnosti, to nemůžeme ovlivnit,“ mrzelo vlašimského asistenta. 

Vlašim během zápasu sice nebyla tak aktivní a Táborsko mělo více míč ve své moci, ale obrana středočeského celku byla pevná. „Podali jsme velmi organizovaný, týmový a bojovný výkon, který nám bohužel na body nestačil,“ povzdechl si Brožek, který společně s celým týmem střádá plány na další utkání, které tým odehraje doma v neděli 13. května od 17:00 proti Znojmu.