Petr Havlíček: Kádr čeká první zeštíhlení

Po dvou týdnech plného tréninku se fotbalisté Vlašimi v sobotu poprvé představili v přípravném utkání. Tým Petra Havlíčka v prvním poločase držel s prvoligovým týmem Teplic krok. Ve druhém poločase po prostřídání sestavy domácí dvakrát inkasovali a nakonec prohráli 0:2. Nyní tým čeká soustředění v Kácově, před kterým se bude kádr zeštíhlovat.

Trenére, jak hodnotíte první přípravné utkání?

Zápas nám posloužil především k tomu, abychom nasadili hráče, kteří jsou u nás na testech. V prvním poločase jsme poslali na hřiště silnější sestavu. Drželi jsme se soupeřem krok a vytvořili si dvě menší šance. Ve druhém poločase nastoupila slabší sestava a projevily se problémy v komunikaci, což nakonec vyústilo v naší porážku 0:2.

Jak se vám zatím jeví nově zkoušení hráči? Dnes nastoupil napřílad útočník Esscomba, jak to vypadá s ním?

Od pondělí nás čeká soustředění v Kácově a před ním kádr projde prvním zeštílením. Jedním z hráčů, kteří s námi nebudou pokračovat je právě Esscomba. Dál své testy v našem kádru ukončí Ivanko. Co se týče dalších hráčů, tak mě velmi příjemně překvapili například mladíci ze Sparty (Lamin Traoré, Christian Frýdek a Daniel Mareček). Uvidíme, jak budou hráči pracovat dál. Ve středu nás čeká další utkání proti Dukle.