Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Petr Havlíček: Ztratili jsme dva body!

Utkání s exligovou Zbrojovkou Brno přilákalo do ochozů vlašimského stadionu slušný počet diváků, který sledoval velmi zajímavé utkání. Vlašim vedla čtvrt hodiny před koncem zápasu 2:0, ale nakonec se urodila remíza. “Chtěli jsme doma vyhrát. Je to ztráta dvou bodů,” hodnotil utkání trenér Vlašimi Petr Havlíček.

Domácí tým šel po brejku díky brance Oskara Fotra do vedení a poté se spoléhal na jasnou taktiku. “Po vstřelené brance jsme cíleně vycházeli více z obrany a čekali na brejky. Z našeho dalšího brejku jsme mohli jít do dvoubrankového vedení, ale situaci si už soupeř lépe pohlídal,” hodnotil první poločas trenér Vlašimi Petr Havlíček, který své svěřence pochválil. “V defenzivě jsme si počínali dobře.”

Druhý poločas přinesl podobný obrázek hry. Brno bylo aktivnější a Vlašim trpělivě čekala na brejky. “Stejnou taktikou jsme vyčkávali na okénka v obraně soupeře i ve druhém poločase a jeden z brejků využili,” pokračoval v hodnocení vlašimský stratég. Dvoubrankové vedení se však domácím nepovedlo udržet. “Když dáme patnáct minut před koncem branku na 2:0, tak bychom měli zápas dotáhnout do vítězného konce, což se nám bohužel nepodařilo, když jsme si nepohlídali dvě situace a soupeř vyrovnal,” kroutil nevěřícně hlavou trenér vlašimského celku. “Hráli jsme na domácím stadionu a chtěli jsme ten zápas vyhrát, takže to beru jako ztrátu dvou bodů,” dodal Petr Havlíček.