Po reprezentační pauze do města perníku

Reprezentační přestávka je u konce a Fortuna národní liga opět rozjíždí svůj kolotoč. V rámci jedenáctého kola druhé nejvyšší soutěže se tým Vlašimi podívá na hřiště Pardubic, kde se pokusí získat další body.

Oba sobotní soupeře od sebe dělí před zahájením zápasu dva body a tři příčky v tabulce. Čtvrté Pardubice jsou na domácím hřišti silným týmem a v letošním ročníku si z města perníku odvezlo body pouze Znojmo. Naopak sobotní soupeř z Vlašimi dokáže být na venkovních hřištích nebezpečným týmem. Přesvědčit se o tom mohla Příbram, kde Vlašim vyhrála a v minulých utkáních se blaničtí rytíři dočkali pochvalných ohlasů od Opavy a Hradce Králové. Oba poslední zmíněné zápasy sice Vlašim prohrála, ale u soupeřů si tým Petra Havlíčka získal sympatie. “Vlašim si prohrát nezasloužila,” nechal se slyšet trenér Hradce Králové. “Stál proti nám výborný soupeř,” chválil trenér Opavy Skuhravý po výhře svého celku. V Pardubicích je tedy na programu jistě zajímavý zápas, který má fanouškům co nabídnout.

Vlašim si reprezentační přestávku vyplnila přípravným utkáním proti Hradci Králové. “Zápas určitě splnil svůj účel,” pochvaloval si trenér Havlíček vytížení svých svěřenců. Dobrou zprávou pro Vlašim je i návrat útočníka Jeslínka, který vyléčil své zranění. “Jirka naskočil už v minulém zápase a byl oživením pro naši hru,” usmíval se Petr Havlíček, který nyní plánuje tu správnou sestavu právě pro sobotní duel na hřišti Pardubic, kde by samozřejmě rád uspěl.

Do zápasu v Pardubicích nezasáhnou Tomáš Cabadaj a Marco Túlio, kteří jsou na marodce a kvůli trestu od disciplinární komise bude muset vynechat jeden zápas i střelec Pavel Vyhnal.

Sobotní utkání v Pardubicích startuje v 10:15 a jako hlavní rozhodčí jej bude řídit pan Houdek. Na čarách budou pánové Kožár a Podaný. Živý přenos ze zápasu bude přenášet sázková kancelář Fortuna.