Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Po reprezentační přestávce Vlašim přivítá Znojmo

Boje ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE se po reprezentační přestávce opět naplno rozhoří o nadcházejícím víkendu. V rámci 8. kola se fotbalisté Vlašimi představí na domácí půdě, kam dorazí v neděli jihomoravský celek ze Znojma. Zápas začíná v 16:30.

Hledání nového trenéra se ve Vlašimi protáhlo a ta tým povede i do utkání se Znojmem Miloslav Brožek. “Je to samozřejmě náročnější, ale vedení mi dalo důvěru a musím si s tím poradit,” říká s lehkým úsměvem na tváři Brožek. “Vedení klubu vybírá trenéra pečlivě a určitě nechce nic šít horkou jehlou,” dodal s tím, že by určitě nebylo dobré věci uspěchat.

Vlašimský celek během reprezentační přestávky náležitě střádal plány a pečlivě se připravoval na svého nedělní soupeře. “Určitě půjdeme do zápasu s jasným cílem zvítězit a odčinit tak porážku z posledního zápasu v Hradci Králové,” zní z vlašimské kabiny. A zápas to bude skutečně důležitý, protože Znojmo se nachází v tabulce s pěti body na předposlední příčce a na Vlašim ztrácí pouhý bod.

Jak již bylo zmíněno, tak jihomoravský celek určitě neprodělává ideální vstup do soutěže. Bilance jediné výhry, dvou remíz a čtyř porážek není pro hlavního trenéra Leoše Kalvodu ideálním signálem pro spokojenost. Nálada v týmu je však podle slov Leoše Kalvody až moc dobrá.

V neděli 16. září od 16:30 budeme moci sledovat, který z týmů bude mít po utkání 8. kola větší důvod k radosti a kde bude nálada v kabině lepší.