Poslední příprava gól nepřinesla, Vlašim – Velvary 0:0

Generálku na jarní boje ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE mají za sebou fotbalisté FC Sellier & Bellot Vlašim. Blaničtí rytíři si dokázali sice během posledního přípravného zápasu vytvořit více šancí a být aktivnějším týmem, ale branku vstřelit nedokázali. Tým Ericha Brabce remizoval s Velvary na domácí půdě 0:0.

Vlašim – Velvary 0:0

ŽK: Polák (Velvary). Diváci: 100.
Vlašim: Bačkovský - Plachý, Shabanov, Chervak (75. Cettl), Kadlec - Novotný, Fortelný, Blecha (75. Habal), Janda - Vyborný (46. Štochl), Dao.
Velvary: Měsíček - Šalda, Obrtlík, Ludvík, Nosek, Vopat, Tenkl, Polák, Havel, Pavlíček, Kavka.

Poslední utkání zimní přípravy pro druholigovou Vlašim se díky příznivému počasí odehrálo na přírodní trávě.Samotný úvod utkání nabídl šanci Novotného, ale jeho rána skončila vedle branky. Domácí si v úvodu zápasu počínali aktivně a vybojovali si i několik rohových kopů, ale Velvary pozorně bránili a útočnou snahu domácího výběru eliminovali. Až po dvaceti minutách přišla šance Výborného, který se dostal ke střele. Jeho gólové radosti však udělal přítrž brankář Měsíček, který skvělým zákrokem podržel svůj tým. Do další šance se řítil Dao, ale ani on nedokázal z úhlu prostřelit bezchybného Měsíčka. Do kabin se tak o půli odcházelo za bezbrankového stavu.

Po změně stran sledovali diváci podobný obrázek hry. Vlašim byla o něco aktivnějším týmem, ale jen těžko se dostávala před propracovanou defenzivu třetiligového celku. Po hodině hry dokonce mohl udeřit hostující Vopat, ale Bačkovský prokázal svoje kvality a míč za svá záda nepustil. Největší šanci zápasu si nakonec vypracoval přeci jen domácí celek. Marek Habal předložil míč na pravou stranu hřiště. Odtud míč putoval na volného Daa, který byl sám před brankářem. Hostující brankář vytáhl doslova kouzelnický zákrok a zmařil tak další šanci Vlašimi. Utkání nakonec skončilo bezbrankovou remízou.