Poslední utkání sezóny odehraje Vlašim doma s Prostějovem

Závěrečné 30. kolo letošního ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY zavede na stadion Vlašimi daleký Prostějov. Bude se jednat o souboj sousedů v tabulce. Přímý souboj lepší umístění startuje v Kollárově ulici v 15:00.

Tři porážky v řadě vyřadily vlašimské barvy z boje o osmou příčku v tabulce a poslední duel nabídne v případě výhry pouze naději na desáté místo. “Chtěli jsme atakovat osmou příčku,” povzdechl si trenér Erich Brabec.

Poslední duel na Žižkově přinesl v prvním poločase jistou naději, ale druhý poločas hrubě nevyšel a Vlašim dvakrát inkasovala a posílala naděje Žižkova na záchranu v soutěži. “Žižkovu jsme darovali vítězství. V prvním poločase jsme nedokázali proměnit své šance a ve druhé půlce nám Žižkova dal góly ze dvou standardních situací. Někteří hráči nepodali výkon, který bych od nich očekával,” pronesl zklamaně Erich Brabec po utkání na stadionu Žižkova. Poslední domácí zápas tak velí vlašimskému týmu zvítězit a udobřit si tak své fanoušky.

Sobotní soupeř vlašimského celku je naopak v dobrém rozpoložení a v posledních pěti duelech nepoznal porážku. Dvě výhry a tři remízy posunuly tým nováčka soutěže právě před Vlašim na 11. příčku v tabulce.

Která série v sobotu skončí, se dozvíme od 15:00 na vlašimském fotbalovém stadionu.