První příprava přinesla porážku

Dnes hodinu před polednem odehrála druholigová Vlašim první přípravné utkání, ve kterém výběr trenéra Petra Havlíčka na hřišti v Uhříněvsi vyzval prvoligový celek FC Bohemians Praha 1905, kde je hlavním trenérem Martin Hašek, který ještě nedávno šéfoval lavičce právě ve Vlašimi.

FC Bohemians Praha – FC Sellier & Bellot Vlašim 3:1 (3:1)

Utkání zahájila lépe družina vedené Martinem Haškem. Klokani, kteří jsou v přípravě o několik dní déle se tak dostávali častěji před branku Vlašimi a pramenil z toho i první gól, který si připsal v desáté minutě Filip Hašek, jenž ještě na jaře zářil v dresu Vlašimi. Bohemka pokračovala ve své aktivitě a během dalších dvanácti minut dvě branky, které vstřelil útočník Kuchta.

Vlašim nakonec dokázala na nepříznivý vývoj utkání reagovat, když se před brankou nejlépe zorientoval útočník Vojtěch Hadaščok a snížil náskok prvoligového celku. Do druhého poločasu došlo k několika změnám v sestavě na obou stranách, ale ve velkém vedru se dalších branek přítomní diváci nedočkali.

Další přípravné utkání odehraje Vlašim na domácí půdě v sobotu 1. července od 17:00 proti prvoligovému Jablonci.