Vlašimské mládeži cinkaly medaile

Remíza byla spravedlivá, hodnotil Brabec

Sobotní utkání v Třince mnoho fotbalové krásy nenabídlo a konečná remíza 0:0 odpovídala celkovému dění na hrací ploše. „Remíza je spravedlivá,“ uvedl pro regionální deník vlašimský lodivod Erich Brabec, který si pochvaloval především první poločas utkání, ve kterém jeho celek bral stejně jako domácí jeden bod.

V prvním poločase dokázala Vlašim být o něco aktivnější tým, což mohlo realizační tým Vlašimi těšit. Ovšem druhý poločas již nebyl podle představ Ericha Brabce. „V první půli jsme byli lepší my, ve druhé Třinec, takže ta plichta odpovídá. Ani já si nevybavuji nějaké gólové šance na žádné straně,“ zamyslel se na chválil trenér Vlašimi. A měl pravdu. Vyložených gólových šancí se diváci na stadionu v Třince nedočkali. Snad jen hlavička Dědiče z druhého poločasu je mohla trochu zahřát. Právě s druhou polovinou utkání nebyl Erich Brabec spokojený. „Mrzí mě, že jsme po přestávce nenavázali na naši hru z první půle. Byl to spíš boj,“ usoudil Brabec, který následně své svěřence mírně omluvil: „Máme strašně mladý tým, ale kluci se potřebují vyhrát, a to do nich nedostaneme jinak, než samotnými zápasy.“

Zdroj: fm.denik.cz