Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Remíza je pro nás málo, smutnil po utkání Jakub Štochl

Zápas se Znojmem skončil remízou 2:2 a více radosti bylo po utkání v kabině hostí. Domácí hráči, ač chvílemi lepší v držení míče, nedokázali svou převahu zúročit. “Chybělo nám něco víc. Něco čím bychom přetáhli utkání na svou stranu,” řekl po utkání kapitán Vlašimi Jakub Štochl.

Jakube, jak hodnotíte zápas se Znojmem?

Remíza je pro nás v této situaci málo. Chtěli jsme z utkání vytěžit tři body. Znojmo bylo v tabulce dole stejně jako my a výhra by nám hodně pomohla. Vyhrát se nám nepovedlo, což nás mrzí. V utkání jsme dostali dvě laciné branky po chybách, které se nám nemůžou stávat. Potom jsme museli dotahovat a to bylo pro nás těžké.

Především ve druhém poločase měla mírnou Vlašim převahu. Jenže skóroval soupeř….

Možná to vypadalo, že jsme více na míči, ale chybělo nám trochu víc a přetlačit zápas na svoji stranu. To se nám nepovedlo a bereme jenom bod.

V pátek vás čeká těžký zápas proti Jihlavě. S jakým cílem do zápasu půjdete?

Jsme v situaci, kdy je pro nás těžké každé utkání, ale do Jihlavy určitě jedeme s cílem bodovat. Nejlépe by bylo vyhrát, protože se potřebujeme odpoutat od spodku tabulky, abychom si zvedli sebevědomí a začalo se nám více dařit.

Jaký bude recept na soupeře?

Pokud neuděláme systémové chyby a budeme kompaktní, tak se do nás soupeř bude těžko dostávat. Pokud si každý na hřišti splní to co má, tak můžeme pomýšlet na výhru.

Dozvěděli jste se také soupeře do dalšího kola domácího poháru. Co na los říkáte?

Z losu poháru jsem nadšený. Protože bydlím v Příbrami, tak se na utkání moc těším a jsem rád, že jsme dostali právě Příbram. Jen mě mrzí, že se zápas nehraje ve Vlašimi, protože fanoušci by si to zasloužili.