Aktuality

Aktuální informace a oznámení

S hráči bez angažmá Vlašim uhrála remízu

Již třetí přípravné utkání mají za sebou během prvního týdne přípravy fotbalisté Vlašimi. Tentokrát v nedělním odpoledni přivítali na hřišti v Kácově tým hráčů bez angažmá. V celku vyrovnané utkání nabídlo divákům remízu 1:1.

Vlašim do zmíněného utkání opět poslala velké množství hráčů, kteří se snaží trenéra Havlíčka přesvědčit o svých kvalitách. „Byl to zápas dvou týmů s hráči, kteří jsou většinou „bez angažmá“. My, kromě našich hráčů, hodně fotbalistů testujeme, takže charaktery týmů byly podobné,“ dodal trenér Vlašimi Petr Havlíček k sestavám a podotkl k utkání: „Byl to vyrovnaný zápas, ve kterém byly fáze, ve kterých jsme přehrávali soupeře, ale také i on nás. Remíza je tak asi zasloužená.“

Sestava Vlašimi: I. poločas: Beník – Kadlec, Skuhravý, Penc, Eboa – Janda, Skopec, Cabadaj, Plachý – Vyhnal, Hadaščok. II. poločas: Beník – Pavlík, Podhorin, Ngimbi, Vrána – Edmont, Mara, Vodháněl, Balata – Čapek, Fotr.

Po skončení zápasu se hlavní trenér vlašimského týmu Petr Havlíček s několika testovanými hráči rozloučil. Jmenovat však jednotlivé hráče nechtěl.

Dalším program má vlašimský tým následující: Ve středu 5. července se střetne s Příbramí na jejím hřišti a v sobotu hráči cestují na tradiční turnaj do Počátek.

(s využitím Benešovský deník, Pavel Šimáček)