Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Sokolov vyhrál zaslouženě, konstatoval Petr Havlíček

Porážkou 0:2 na půdě Sokolova zakončila Vlašim své letošní putování druhou nejvyšší fotbalovou soutěží v České republice. „Sokolov vyhrál zaslouženě,” přiznal po utkání trenér Havlíček, který v posledním utkání dal šanci hráčům, kteří nedostávali v sezóně tolik prostoru.

Premiéru v brance si tak střihl brankář Čtvrtečka. V posledním utkání dostali šanci hráči, kteří moc šancí v sezóně nedostávali,” podotkl kouč k pozměněné sestavě svého týmu, který se musel po utkání smířit s porážkou 0:2. „Sokolov byl lepší, protože si vypracoval více šancí, a tak zaslouženě vyhrál,” hodnotil utkání vlašimský trenér, který však mohl přeci jen sezónu zakončit remízou. „To bychom za stavu 0:1 museli proměnit nějakou příležitost,” povzdechl si Havlíček a dodal, že jeho tým měl i štěstí při šancích domácího celku.

Sezónu tak Vlašim zakončila na konečném osmém místě tabulky. „Vedení klubu i já jsme se chtěli umístit v tabulce o malinko výš, takže musíme sezonu hodnotit jako neúspěšnou,“ uvedl Petr Havlíček bezprostředně po utkání.

S využitím: Benešovský deník.