Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Sokolov zvítězil zaslouženě, hodnotil utkání Erich Brabec

Po skončení sobotního utkání na půdě Baníku Sokolov nebyla ve vlašimském táboře ideální nálada. Po dobrých výkonech proti Hradci Králové, Znojmu a Jihlavě, Vlašim podlehla svému soupeři 0:2.

“Sokolov zvítězil zaslouženě,” hodnotil utkání trenér Vlašimi Erich Brabec pro regionální deník. “My prospali první poločas, kdy jsme neplnili to, co jsme si řekli. Chtěli jsme hrát aktivně nahoře a dostávat domácí pod tlak, což se nám nedařilo,” kroutil hlavou šéf vlašimské lavičky. “Sice jsme tam měli dvě situace, kdy jsme mohli skórovat, ale domácí nás potrestali ze standardní situace. Pak přidali druhý gól po krásné akci, když jsme ztratili míč a tím byl dán ráz i druhé půle,” pokračoval v hodnocení bývalý ligový obránce.

Právě do druhého poločasu poslal realizační tým Vlašimi hned dvojici nových hráčů a přišlo zlepšení. “Vystřídali jsme a oživili to. Oskar Fotr měl stoprocentní šanci, nedal ji a pak už jsme se jen snažili dobývat dobře organizovanou obranu domácích, kteří mohli nakonec ještě náskok navýšit, kdy měli po našich individuálních chybách příležitosti,” nebyl spokojený Brabec.

S utkáním na půdě Sokolova tedy u trenéra Vlašimi spokojenost nepanovala. “Předvedli jsme hodně málo. Na druhou stranu, nám to otevírá možnost i do dalších zápasů, aby si další hráči řekli o to, jestli mohou pokračovat ve druhé lize a ukázali své schopnosti a dovednosti,” uzavřel Erich Brabec.