Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Trenér Havlíček po utkání s Duklou

V prvním přípravném utkání Vlašim nasadila několik nových tváří v sestavě a v prvním utkání si podle slov trenéra nevedly špatně. „Byl to pro některé první zápas proti ligovému týmu, což musíme brát v potaz. S výkonem většiny z nich spokojen,“ poznamenal po utkání trenér Petr Havlíček, který vyhlíží ještě jednu posilu do obrany.

Jak jste byl s pokojen s výkonem týmu proti Dukle? 

Výkon nebyl špatný. Utkání nám ukázalo rozdíl mezi první a druhou ligou. Dukla dokázala naše chyby trestat a my bohužel ne. Co se týče nových hráčl s většinou z nich jsme byl spokojen. Musíme se na to koukat i tak, že to pro mnohé z nich byl první zápas a hned v něm narazili na prvoligového soupeře. Ukázali se v dobrém světle.

Jak je na tom tým po zdravotní stránce. U týmu stále chybí Marco Túlio…

Marco se léčil doma v Brazílii po dlouhodobém zranění, ale během několika dní by se měl připojit k týmu. Dál nás trápily menší zdravotní problémy u Vojty Hadaščoka, Milana Piška a Ondry Badochy. Tyto hráče jsme proto proti Dukle šetřili.

Jak to vypadá s kádrem. Přijde ještě někdo nový? 

Aktuálně jednáme o příchodu jednoho mladého stopera, který by se měl připojit k týmu na testy a pokud dopadnou dobře, tak k nám přijde na přestup. Dále samozřejmě budeme čekat, jak dopadnou testy hráčů, kteří u nás hotovali již na jaře. U některých je možnot toho, že se k nám vrátí.