Aktuality

Aktuální informace a oznámení
Vlašimské mládeži cinkaly medaile

U10: Na halovém turnaji páté místo!

Další fotbalový turnaj mají za sebou i hráči mládežnické kategorie U10. O posledním lednovém víkendu se hráči vypravili na halový turnaj do Kutné Hory. Po sobotních zápasech ve skupinách si v neděli fotbalové naděje z Vlašimi vybojovaly konečné páté místo.

Úvodní utkání nezastihlo vlašimský celek v ideálním rozpoložení, když Havlíčkův Brod zvítězil 5:1. Z úvodní porážky se však hráči rychle oklepali a po dobrém výkonu přehráli Chrudim 4:2. Od třetího zápasu  srážela Vlašim především produktivita. Těsná výhra 1:0 nad Kolínem předeslala potíže se smolnou koncovkou v dalším duelu s Uhlířskými Janovicemi. Právě v tomto remízovém zápase Vlašim nastřelila třikrát tyčku! V posledním utkání skupinové fáze si proti Ústí u Vsetína středočeský tým vytvořil převahu a několik šancí, ale právě potíže v koncovce znamenaly konečnou porážku 0:1. Smolné výsledky z posledních dvou duelů Vlašim odsunuly na 4. místo skupiny se ztrátou jediného bodu na druhou příčku.

Sobotní výsledky: 
Vlašim – Havlíčkův Brod 1:5
Vlašim – Chrudim 4:2
Vlašim – Kolín 1:0
Vlašim – Uhlířské Janovice 2:2 (5:4 po pen.)
Vlašim – Ústí u Vsetína 0:1

Nedělní boje o 5. až 8. místo přisoudily Vlašimi do cesty Hodonín, Ústí u Vsetína a Mělník. První utkání s Hodonínem skončilo remízou a po pokutových kopech slavil výhru soupeř. V dalších zápasech se však karta obrátila a vlašimské mládí přehrálo 1:0 Ústí u Vsetína a následně jednoznačně přejelo Mělník 6:0. Tyto výsledky vynesly Vlašim na konečné páté místo. Třešničkou na dortu bylo vyhlášení Marka Brabence nejlepším brankářem celého turnaje.

Konečné umístění:

1. FC Slovan Havlíčkův Brod
2. MFK Chrudim
3. Sparta Kutná Hora
4. Viktoria Vestec
5. FC Sellier & Bellot Vlašim
6. Ústí u Vsetína
7. FK Hodonín
8. FC Mělník