V neděli přivítáme Vítkovice

Dalším kolem bude pokračovat v neděli pro vlašimské fotbalisty FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, kteří na svém stadionu od 17:00 přivítají tým MFK Vítkovice.

Po čtyřech remízách v řadě Vlašim vyrazila v minulém týdnu na půdu Sokolova, kde prohrála 0:2. Osud zápasu byl rozhodnut během prvního poločasu. “Sokolov vyhrál zaslouženě. My jsme prospali první poločas, kdy jsme neplnili to, co jsme si řekli,” hodnotil nevydařený zápas Erich Brabec, který bude se svým týmem v nadcházejícím souboji proti Vítkovicím uspět a na jaře poprvé naplno bodovat.

Jarní bilance Vlašimi zatím nabízí pět remíz a tři porážky. Na jarní výhru blaničtí rytíři stále čekají. Po utkání v Sokolově je jasné, že Vlašimi bude chybět dva zápasy vykartovaný Milan Piško a Erich Brabec naznačil možné změny v sestavě. “Předvedli jsme hodně málo. Na druhou stranu, nám to otevírá možnost i do dalších zápasů, aby si další hráči řekli o to, jestli mohou pokračovat ve druhé lize a ukázali své schopnosti a dovednosti,” uvedl šéf vlašimské lavičky.

Vítkovický celek přijede do Vlašimi v lepším rozpoložení, kdy ve čtvrteční dohrávce 24. kola doma remizovala se severočeským Ústím nad Labem a v letošním ročníku se zatím tým trenéra Balcárka vyhýbá záchranářským starostem. Aktuálně se MFK pohybuje na osmé příčce tabulky se ziskem čtyřiatřiceti bodů.

Podzimní vzájemný zápas na vítkovickém stadionu dopadl dobře právě pro Vítkovice, které vyhrály 1:0 díky brance Vasiljeva. Vlašim má tedy o další důvod více soupeře na svém stadionu porazit.