V utkání s hráči bez angažmá zvítězila Vlašim

Další přípravné utkání mají za sebou fotbalisté Vlašimi, kteří na kácovském pažitu vyzvali tým hráčů bez angažmá. Blaničtí rytíři nakonec zvítězili těsným rozdílem 3:2.

FC Sellier & Bellot Vlašim – ČAFH 3:2 (0:2)

V prvním poločasese více dařilo hráčům bez angažmá, kteří dokázali více držet míč na svých kopačkách a svou aktivitu dokázali také přenést do skóre. Ve druhém poločase však Vlašim zabarala a dokázala svého soupeře zatlačit. Z tlaku nakonec dokázali domácí vytěžit nejen vyrovnání, ale v 90. minutě vystřelil výhru svému týmu Fortelný.

Vlašim tak v dalším přípravném utkání zvítězila 3:2. Nadcházející zápas s Vltavínem se odehraje v sobotu od 17:00.

Sestava Vlašimi: 1. poločas: Beník – Pavlík, Piško, Plechatý, Mizerák – Janda, Badocha, Mareček, Kučera – Fotr, Hadaščok. 2. poločas: Bačkovský – Pavlík, Štochl, Březina, Mizerák – Janda, Fortelný, Blecha, Ivanko – Dao, Selemani.

Branky: Selemani, Dao, Fortelný (z pen.).